חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חינוך – הרצאות לצוותי הוראה ותלמידים

הרצאות השראה לסגל המורים, ההנהלה, התלמידים, ההורים

מגוון הרצאות איכותיות ומעוררות השראה עם מיקוד בעולם החינוך. התמודדות עם משברים, סיפורי השראה, סיפורים מרתקים, אנשים פורצי דרך, חוסן מנטאלי, הצבת יעדים, כלים שימושיים ודוגמא אישית הן רק חלק מהנושאים שריכזנו עבורכם אשר יגרמו לשינוי מחשבתי ויתנו כלים לחיים

הרצאות לחינוך בנושאי סיפורים מרתקים על אנשים פורצי דרך, התמודדות עם משברים, הצבת מטרות ויעדים, חרם חברתי ועוד

אריק זאבי

ההרצאה: "לנצח בקרבות היום יום"

ההרצאה משלבת בין סיפורים אישיים וניתוח מצבים שונים שאיתם אריק התמודד בעבר כספורטאי אולימפי תחרותי, אשר השתתף בארבע אולימפיאדות (2000, 2004 , 2008 , 2012) לפני שפרש מספורט תחרותי.
אחרי ההפסד בסידני 2000, שנבע משיפוט כושל (אותו שופט הושעה לשנתיים בעקבות הפסיקה שלו), נאלץ אריק לגייס את עצמו למסע של 4 שנים נוספות בשביל הזכות להתמודד על מדליה אולימפית.
ב-2004 הוא עשה זאת וזכה במדליית ארד אולימפית.
2500 ישראלים שרו לו את שירת התקווה באחד הרגעים המרגשים בחייו.
"כולנו חווים כשלונות ורגעי משבר, השאלה היא איך אנחנו מגייסים את עצמנו לקראת ההתמודדות הבא?"

פסקל ברקוביץ

ההרצאה: "תגידו כן"

בהרצאתה המרגשת: "תגידו כן" מביאה פסקל ברקוביץ את סיפור התמודדותה הלא יאמן מאז הרגע שבו איבדה את שתי רגליה בתאונת רכבת קשה. בכל הרצאה היא סוחפת מחדש את קהל שומעיה ומהווה מופת של דבקות במטרה, אומץ, חתירה למצוינות ואופטימיות בלתי נלאית.

מיכל צפיר

ההרצאה: "לבחור נכון בריאות במאה ה21"

הרצאת השראה והעשרה לבתי ספר (חטיבות בניים ותיכוניים) ״שרק יהיו בריאים״ או ״העיקר הבריאות״ כולם מכירים את המשפטים האלה אך מסתבר שבמאה ה21 לגדול בריא זה יותר מאתגר מאי פעם. ילדים גדלים היום בעולם שופע אפשרויות בחירה, מוקפים טכנולוגיה עשירה, הכל זמין וזמני ובכל זאת ישנם דברים שאינם משתנים, הצרכים של הילדים של פעם זהים לצרכים של הילדים של היום! גם היום הגוף זקוק לאנרגיה, הנפש זקוקה למשמעות, העולם השתנה אך הצרכים הפיזיולוגיים והנפשיים נשארו זהים, לכן חטיף בטעם תפוח לעולם לא יכול להעניק לגוף את מה שתפוח טרי יעניק ואימוג׳י של חיבוק לא יכול לבוא כתחליף לחיבוק ולמגע פיזי.
לגדול בריא במאה ה21 זה אמנם מאתגר אך יחד עם זו אפשרי, נדרשות לכך יצירתיות, מודעות ובעיקר הכוונה נכונה נטולת שיפוטיות והטפה, מסרים ברורים בגובה העניים ומניעים לפעולה הנוגעים לגוף ולנפש.

מאיה ויהודה דביר

ההרצאה: "חיים שלמים פריים אחד"


בסדרת איורי קומיקס, שעולים אחת לשבוע בנכסים הדיגיטליים שלהם, מעבירים הדבירים לעשרה מליון עוקבים, סיטואציות יומיומיות בצורה כנה, משעשעת ומעוררת הזדהות. בזכות העובדה שאפשרו לקהל העוקבים שלהם להיחשף גם לרגעים הפחות פוטוגניים, הצליחו יהודה ומאיה לייצר בפיד שלהם שיח של שיתוף, הזדהות ותמיכה הדדית בין מיליוני אנשים וכך למעשה הפכו את השיתוף ברשתות החברתיות לסוג של אומנות.

ביטי דויטש

ההרצאה: "לנצח את מרתון החיים"


ביטי דויטש, היא אתלטית ישראלית אמריקאית, נשואה + חמישה ילדים  המשתייכת למגזר החרדי.
אלופת ישראל בריצת מרתון בארבע השנים האחרונות.
היא נוהגת לרוץ בחצאית ובכיסוי ראש, בגובהה הקט – 1.50, נחשבת ללא פחות מסנסציה בעולם הריצה!
"חשוב להיות קשובים ללב ולאמת הפנימית שלנו שמניעה אותנו לפעולה" ומזמינה אותנו לשמוע ואולי גם לנסות בעצמנו, לצאת מ"אזור הנוחות" שלנו תוך כדי בדיקת ומתיחת גבולות היכולת.

אסתר רדא

ההרצאה: "בין הגדר לים"


בהרצאתה המוסיקלית לוקחת אסתר את הקהל למסע חשוף ומרתק בתחנות בחייה.
מהילדה המבולבלת מקריית ארבע שבחרה להתנער מכל סממן אתיופי (אוכל, שפה, מוסיקה ומנטליות) כדי להיטמע בחברה הישראלית, ועד לזמרת המצליחה, שמופיעה על הבמות הגדולות בעולם, שלמדה לחיות בהרמוניה עם כל הצדדים השונים שבה.
אותם צדדים שבסופו של דבר מרכיבים והופכים את השלם למיוחד… ושם בעצם טמון כל הקסם!

טיפוס אחר – יובל שמלא

הרצאה: "טיפוס אחר"

בהרצאתו יספר יובל איך הספורט שינה לו את החיים והפך את יובל מילד בעייתי לספורטאי תחרותי מצטיין ובנוסף על:

• השאיפה הבלתי פוסקת למצוינות

• התמודדות עם פחד בטיפוס על צוקים

• דרכו הייחודית להציב לעצמו מטרות ולכבוש את הפסגה.

הזוכה הגדול של תוכנית הראליטי המצליחה "נינג'ה ישראל" (3 פעמים)  עשה היסטוריה כשהפך לישראלי הראשון שזוכה במדלית ארד בגביע העולם לבוגרים בטיפוס בסגנון הובלה.

תם שקד

ההרצאה "עוברת כל גבול"

תם שקד הייתה אלופת ישראל באקרובטיקה שבע פעמים ברציפות , כבשה את מסלול הנינג'ה כאשה הראשונה שהגיעה לגמר והוכתרה כאלופת הנשים בנינג'ה ישראל עונה 4 + 5.

תם היא גם מהנדסת חשמל מוכשרת ובאה במטרה אחת ברורה – להוכיח לכולם שבעזרת עבודה קשה אפשר להגיע הכי רחוק שאפשר וזה לא משנה מה המגדר שלך!

גלי עגיב מלול

ההרצאה: "יריית פתיחה – לכוון לדרך חדשה"

גלי עגיב מלול, ילידת אור יהודה + 1. גלי שוטרת במקצועה, כחלק מתפקידה בתחום קהילתי בעלת ניסיון בעבודה עם אוכלוסיות מוחלשות, ועם בני נוער בסיכון בפרוייקטים מובילים.
בהרצאה מרגשת ומעצימה חושפת גלי באומץ רב את הדרך אשר עברו היא ובנה שניסה ליטול את חיו כתוצאה מחרם חברתי. החל מתלאות העבר אל הרגע הטרגי, דרך רגשות אשם שהפכו לתובנות ועל הקשר המורכב בין אמא ובן, על הצורך בפתיחות ותקשורת בריאה כדי להצליח לזהות אסונות לפני שהם נעשים.

גיל מרנץ

ההרצאה "העוצמות שבך"

גיל מרנץ, זוכה העונה השנייה של נינג׳ה ישראל, אתלט בין לאומי אשר מדורג בטופ העולמי ובעל רשת מתחמי הנינג׳ה המובילים בארץ. בהרצאתו "העוצמות שבך", גיל חולק עם הקהל בצורה חשופה וכנה את סיפור חייו כמתבגר להורים גרושים, שעבר לגור לבד בגיל 15 והסתבך בתקריות אלימות, ועד לאותו רגע מכונן שבו הבין שההתנהגות שלו, לא פוגעת רק בו אלא גם באנשים שהוא אוהב והחליט להפוך עוצמות של תסכול, כאב והתנהגות אלימה לעוצמות חיוביות של אמונה והתפתחות אישית.

שלמה וייצמן

ההרצאה "לצאת מה"חיידר""

מסלול הנינג׳ה לא היה המסלול הראשון בו שלמה ויצמן התמודד לאורך חייו. בהרצאתו החשובה הוא משתף על הדרך שהתחילה ב״חיידר״ החרדי עם לימודי התורה הקפדניים והסתיימה בבאזר של הנינג׳ה ויציאה מהארון, עברה בטיפולי המרה קשים, כאבים גדולים וניצחונות גדולים עוד יותר.

עוד אחיזה אחת – אלכס חזנוב

ההרצאה: "עוד אחיזה אחת"

אלכס חזנוב, מטפס בינלאומי, כוכב נינג'ה ישראל שקטף פעמיים את המקום השני והמכובד, נציג הספורטאים בהתאחדות הבינלאומית לטיפוס ומתאמן להשגת הקריטריון לאולימפיאדת פאריז 2024. הדרך למעלה רצופה אימונים סיזיפיים, פיתוח כוח באצבעות והתמודדות מול הטובים בעולם. בהרצאתו משתף אלכס על ילדותו, ההתמודדות עם המכשולים שבדרך כמעט לבד, היעדים שהציב לעצמו ושגרת חייו כספורטאי תחרותי.

שמיכת פרחים – רותי גאון

ההרצאה "שמיכת הפרחים"

רותי גאון יזמת עסקית, סופרת, ופעילה למען ילדים עם צרכים מיוחדים.  עולמה של רותי התהפך עליה, כשבנה השלישי ארז נולד עם תסמונת נדירה שמתבטאת בנקודות שמכסות את כל גופו. לפני מספר שנים פוסט שכתבה הפך ויראלי, ואלפי גולשים עיטרו את פניהם בטוש כאות הזדהות עם "הילד עם הנקודות". בהרצאתה לוקחת רותי גאון את הקהל למסע מטלטל ומעצים, בו היא מדברת בכנות יוצאת דופן, איך הילד שכל כך סירבה לאהוב, לימד אותה לאהוב את עצמה, ולהתמסר לאי הוודאות.

שרון כהן

ההרצאה "עוף על עצמך גוזל"

שרון כהן, מורה לילדים ונוער במרכזי מחוננים ומרצה למערכות יחסים מודעות, הורות וזוגיות, חינוך והוראה, כותב הבלוג "מורה עם משמהות" ב-Xnet הרצאה שחושפת מודל פשוט, מפתיע ויעיל לשיפור הערך והאהבה העצמית שלך, ושל הילדים שלך.

דני פרידלנדר

ההרצאה: "המפלצות שמתחת למיטה"

דני פרידלנדר, פסיכולוג קליני, מסתובב בימים אלו ברחבי הארץ , פוגש אנשים ושומע על החרדות שלהם. בדרכו  מנסה דני להכניס קצת פשר, הרבה אהבה ואמפטיה לכולנו, לקשיים שלנו, לאובדנים ולכאב. דני מסביר איך כיצד המציאות הפכה לנוראית יותר מכל סיוט ב-7 באוקטובר. בהרצאה נשמע איך משתמשים בחוסן הנפשי שלנו כדי לשוב בהדרגה לתפקוד ולהחזיר את תחושת הבטחון הבייתה לזוגיות ולילדים. בהרצאתו מביא דני מסר אופטימי של תקווה ומדבר על הבחירה "בחיים"

כל ההרצאות בנושא חינוך

לנצח בקרבות היום יום

איך כותבים סטנדאפ – ההרצאה

על חרדה והתמודדות

לחיות בגאווה

ליצור את החיים שאנחנו רוצים

AI: LIFE CHANGING FUN

מצויינות בספורט | בעסקים | בחיים

ואז הוא התחיל לדבר

תגידו כן!

לרוץ רחוק כדי לחיות

איך בניתי מטוס (כמעט) לבד

רזבוזוב, יואל רזבוזוב 0091

על חרדה, התמודדות והחיים עצמם

תמונת חיי

טיפוס אחר

למצוא את ביצת הזהב שלך

ישראל בין חמאס, איראן ואוקראינה

לנצח את עצמך

לנצח את מרתון החיים

המפלצות שמתחת למיטה : על חרדות, פחדים וחוסן נפשי

אם זו אהבה – על מריבות וזוגיות

הביקוש לאהבה לא נגמר אף פעם: על חיפוש אהבה, דייטינג וזוגיות

המסע מבושה לגאווה

להיות הגרסה הכי טובה שלי – זוגיות, הורות ויחסים בעבודה

יאוש יאסור אותך , תקווה תשחרר אותך

יריית פתיחה – לכוון לדרך חדשה

חלומות למרחקים ארוכים

העוצמות שבך

43 שניות

להביא את השינוי

בין הגדר לים

אחד למליון

גיבורות | גיבורים

פשוט לעוף על החיים

רצון מברזל – לשחות בין המנטלי לפיזי

מותר לך!

המסע של חיי

שמיכת פרחים

בטטה חמה בתת הכרה

גלגל הצלה

החיים על רגל אחת – מיומנו של שיאן מרתון

האוצר האבוד – אף אחד לא יתן לכם מפה, תציירו אותה בעצמכם

לכל הרוחות

דרך הפאזל – שביל הזהב לפתרונות יצירתיים

חיים שלמים פריים אחד

לשמור על החיוך

הפרשיות שמסעירות את הציבור

להסתכל לפשע בעיניים

7.10 אדם מול מצלמה

אדם מול מצלמה

גמישות מחשבתית

לצאת מה"חיידר"

"לדבר הגנה עצמית"

אמן חושים | סטנדפיסט

שבע השאלות או לא להיות

הסודות המצחיקים של שפת הגוף

מטראומה לגאולה