חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

לילך שוורץ פלג – אחים לנצח - הרצאה בזום 39:39

תאריך המפגש: 29.10.23

הרצאה מרתקת ומעוררת מחשבה הסוקרת את מערכת היחסים הארוכה ביותר שתהיה לנו לאורך חיינו = מערכת יחסי אחים/ות. ההרצאה תעזור להבין מהי – יריבות בין אחים. מדוע היא קיימת? יתרונותיה וחסרונותיה, מה יגדיר מערכת יחסי אחים טובה מה הם האתגרים שאחים/ות יפגשו לאורך חיינו ואיך יהיה ניתן להתגבר עליהם.

קצת על לילך שוורץ פלג:

בימאית מטפלת ריגשית, זוגית ומשפחתית.
מוסמכת M.A טיפול ריגשי באומנויות אוניברסיטת חיפה.
בוגרת תוכנית תלת שנתית טיפול זוגי ומשפחתי מכון “בראשית” .
חוקרת במסלול דוקטורט בפסיכולוגיה (PHD) בתחום הטיפול המשפחתי, מרצה ומנחת סדנאות.אשת תקשורת, מגישה אייטמים כמומחית בתחומי טיפול זוגי ומשפחתי.בימאית “תיאטרון המסיכה” תיאטרון חברתי יוצר קריית מוצקין . מקימת מיזם “ללא מסיכות” התיאטרון ככלי להעלאת מודעות לנושאים חברתיים.

פוסטים נוספים

ארז רובינשטיין

ארז רובינשטיין – הרצאת זום

מפגש מיוחד עם ארז רובינשטיין על המלחמה הראשונה שיש לבינה המלאכותית תפקיד מהותי בכמה חזיתות:ההסברה, העורף, פיענוח מידע ועוד.בהרצאה נעבור על כמה דוגמאות לשימושי AI, מעולמות הטקסט, התמונה, הדיבוב והתרגום, כולל הסבריםכיצד תוכלו להשתמש בזה בבית יחד עם הילדים. ההרצאה מתאימה לגילאים 12 עד 120, למתחילים ולמתקדמים.

אריק זאבי - הרצאה - 43 שניות - זירת המרצים מבית דברא

אריק זאבי – הרצאת זום

ההרצאה 43 שניות – האם חוויתם כשלון בקריירה שלכם? איך הרמתם את עצמכם והמשכתם הלאה? אולימפיאדת לונדון 2012, הקרב הראשון של המדליסט האולימפי אריק זאבי הוא מול הגרמני דימטרי פטרס. מאזן הכוחות ביניהם עד לקרב הזה הוא 4-1 לאריק.43 שניות בלבד ארך הקרב האחרון בקריירה מפוארת של 30 שנהואחריו נאלץ זאבי להתמודד עם היום שאחרי. הכותרות בעיתונים, הכאב ותחושת הצריבה בבטן, האכזבה ותחושת הכישלון. איך קמים על הרגליים וממשיכים מכאן?

שחר ודוביק פאר- הרצאה - נקודה נקודה - זירת המרצים מבית דברא

שחר פאר – הרצאת זום

"נקודה נקודה" הן צמד מילים אותן הטמיע אחד המאמנים של שחר, במטרה לגרום לה להתרכז בנקודה הקרובה ולהתעלם מכל השאר. הקריירה של שחר נסקה לגבהים מרשימים מאוד, כשהיא מצויידת בתכונה הדומיננטית ביותר אצלה – עקשנות. למרות שכפי שששחר מעידה על עצמה- היא לא גבוהה במיוחד ולא אתלטית במיוחד, היא נלחמה בזירות הטניס הגבוהות ביותר נגד יריבות מהשורה הראשונה, ובמשך מספר שנים דורגה בין 20 הטניסאיות הטובות בעולם. מלחמות מנטאליות בתדירות גבוהה, היו חלק בלתי נפרד מהקריירה של שחר ובהרצאתה היא משתפת: איך הכל התחיל, המשפחה כעוגן וניהול הקריירה. המאמנים איתם עבדה לאורך הדרך והכלים שרכשה במרוצת השנים להתמודד עם כשלונות ולהציב יעדים כל פעם מחדש. את ההרצאה מעבירה שחר יחד עם דוביק אביה שתמך, ליווה, ייעץ ועזר לנהל את הקריירה של שחר

טופס בקשה לרישום מרצה

אנא מלאו את הפרטים בטופס ונשמח לעמוד לשירותיכם!

נשמח להבין מי היו הקהלים מולם עמדת כבר?
נכסים דיגיטליים לקידום ההרצאה יש? במידה וכן, צרף לינקים לנכסים שברשותך:
זהו, סיימת. תודה על הפרטים. אנחנו נחזור אליך עם הצעה לפגישה מדויקת לצרכים שלך בהקדם האפשרי.
יצירת קשר

אנא מלאו את הפרטים בטופס או פנו אלינו טלפונית ונשמח לעמוד לשירותיכם!

דילוג לתוכן