חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חדר לקוחות

חשבנו שגם הלקוחות שלנו היו שמחים להתעדכן בכל מה שחדש בתחום ההרצאות בארץ ובעולם

כאן תוכלו לחקור היבטים שונים של עולם ההרצאות. טרנדים , טיפים ועצות מעשיות לבחירת תוכן ומרצים לארוע הבא שלכם

מפגש מיוחד עם ארז רובינשטיין על המלחמה הראשונה שיש לבינה המלאכותית תפקיד מהותי בכמה חזיתות:ההסברה, העורף, פיענוח מידע ועוד.בהרצאה נעבור על כמה דוגמאות לשימושי AI, מעולמות הטקסט, התמונה, הדיבוב והתרגום, כולל הסבריםכיצד תוכלו להשתמש בזה בבית יחד עם הילדים. ההרצאה מתאימה לגילאים 12 עד 120, למתחילים ולמתקדמים.
שחר פריד

שחר פריד

"נקודה נקודה" הן צמד מילים אותן הטמיע אחד המאמנים של שחר, במטרה לגרום לה להתרכז בנקודה הקרובה ולהתעלם מכל השאר. הקריירה של שחר נסקה לגבהים מרשימים מאוד, כשהיא מצויידת בתכונה הדומיננטית ביותר אצלה – עקשנות. למרות שכפי שששחר מעידה על עצמה- היא לא גבוהה במיוחד ולא אתלטית במיוחד, היא נלחמה בזירות הטניס הגבוהות ביותר נגד יריבות מהשורה הראשונה, ובמשך מספר שנים דורגה בין 20 הטניסאיות הטובות בעולם. מלחמות מנטאליות בתדירות גבוהה, היו חלק בלתי נפרד מהקריירה של שחר ובהרצאתה היא משתפת: איך הכל התחיל, המשפחה כעוגן וניהול הקריירה. המאמנים איתם עבדה לאורך הדרך והכלים שרכשה במרוצת השנים להתמודד עם כשלונות ולהציב יעדים כל פעם מחדש. את ההרצאה מעבירה שחר יחד עם דוביק אביה שתמך, ליווה, ייעץ ועזר לנהל את הקריירה של שחר
רפי עגיב

רפי עגיב

ההרצאה 43 שניות - האם חוויתם כשלון בקריירה שלכם? איך הרמתם את עצמכם והמשכתם הלאה? אולימפיאדת לונדון 2012, הקרב הראשון של המדליסט האולימפי אריק זאבי הוא מול הגרמני דימטרי פטרס. מאזן הכוחות ביניהם עד לקרב הזה הוא 4-1 לאריק.43 שניות בלבד ארך הקרב האחרון בקריירה מפוארת של 30 שנהואחריו נאלץ זאבי להתמודד עם היום שאחרי. הכותרות בעיתונים, הכאב ותחושת הצריבה בבטן, האכזבה ותחושת הכישלון. איך קמים על הרגליים וממשיכים מכאן?
רפי עגיב

רפי עגיב

המפגש מתאים למשפחות לילדים / נוער שיש להם כבר סמארטפון. במפגש תלמדו להפיק את המיטב מהמצלמה של הסמארטפון שלכם ולייצר תמונות ווידיאו ברמה גבוהה ויצירתית.
רפי עגיב

רפי עגיב

מפגש מיוחד בו אפשר לשתף, לדבר, להירגע ולגלות את הכח שבתוכנו שיעזור לנו להתמודד עם המצב. ההרצאה ביוזמת - זירת המרצים מבית דברא, הועברה בזום לקהל הרחב במסגרת "הרצאה אחת ביום" כחלק מהרצון לתת ערך, לתת השראה, לחבר, להיות ביחד בזמן מלחמה. תהנו!
רפי עגיב

רפי עגיב

סדנה של שעה אחת דחוסה ומזוקקת, שבה אני מעביר אנשים דרך הסיור האישי שלי ומלמד אותם 3 תרגילים שמוציאים ממצב קפאון, מחרדה כרונית, עוזרים למנוע פוסט טראומה, מחזירים אותנו למקום ולשעה, כאן ועכשיו
רפי עגיב

רפי עגיב

השיחה והאימון ביוזמת - זירת המרצים מבית דברא, הועברה בזום לקהל הרחב במסגרת "הרצאה אחת ביום" כחלק מהרצון לתת ערך, לתת השראה, לחבר , להיות ביחד בזמן מלחמה. תהנו!
רפי עגיב

רפי עגיב

אלופת העולם 4 פעמים ואחת הספורטאים הישראליות הכי טובות בכל הזמנים, נותנת מבט פנימה על הקונפליקטים של נערה צעירה הסובלת ממחלת דם נדירה הנכנסת לעולם הישגי ופוליטי. ההרצאה היא על השגת מטרות תוך התגברות על אינספור קשיים ואתגרים מקצועיים בדרך ועל המחיר הגופני והנפשי ששילמה כדי להיות אלופת עולם 4 פעמים. "כולנו חובים התמודדויות קשות והדרך היא רק אחת - החיים"
רפי עגיב

רפי עגיב

אחרי שנים של הקשבה לאנשים הבנתי שיש לכולנו נטייה לראות את החיים הרבה יותר מורכבים ממה שהם. רוב האנשים לא עפים על החיים, לא עפים על עצמם ובעיקר לא אומרים (מספיק) תודה על מה שיש להם. ככה נולדה ההרצאה שלי. הרצאה קלילה, מצחיקה ומרתקת, מעולמות הפסיכולוגיה החיובית, שתגרום לכם להרגיש יחסית נורמליים בתקופה הלא-נורמלית שאנחנו נמצאים בה.
רפי עגיב

רפי עגיב

מפגש 2 - איך למצוא את הניצוץ שלך? קודם כל, לפני הכול מתחילים עם לשאול שאלות (אם לא שואלים שאלות לא מקבלים תשובות). מתוך התשובות ינצוץ הסיפור ואז... נענה על עוד שאלות. מה המרכיבים של סיפור טוב? מה ההבדלים בין סיפור מותג, סטוריטלינג וספורים? מה הקשר בין סיפור למותג שלך? להרצאה?
רפי עגיב

רפי עגיב

מפגש 1: להיות מרצה: איך בונים מותג (אישי) עם תוכן?כמרצים ובעלי עסק, מיתוג אישי הוא אחד הנכסים המשמעותיים שלנו כאנשי מקצוע בעולם משתנה. מיתוג אישי הוא מה שאומרים עלינו אחרי שאנחנו יוצאים מהחדר. מיתוג אישי שם אותנו מעל התחרותהופך אותנו למזוהים על ידי הלקוחות ומקל עלינו את השיווק.
רפי עגיב

רפי עגיב

רון יפה נטורופת ומומחה ברפואה פונקציונלית, הוא "שרלוק הולמס רפואי " שואל שאלות, מחבר בין עובדות, מוצא את הקשרים הסמויים מהעין ומחלץ את הפתרון מפתיע. בהרצאתו משתף רון בסיפורים יוצאי דופן מהקליניקה שלו ועל הדרך בה פענח אותם בעזרת שלושת העקרונות הבסיס של הרפואה הפונקציונלית: כל תופעה פיזיולוגית מקורה בקשר בין המערכות השונות בגוף האדם. האדם במרכז ולא הסימפטומים שלו. התמקדות ביצירת בריאות ולא מאבק בחולי.
רפי עגיב

רפי עגיב

1 / 212
טופס בקשה לרישום מרצה

אנא מלאו את הפרטים בטופס ונשמח לעמוד לשירותיכם!

נשמח להבין מי היו הקהלים מולם עמדת כבר?
נכסים דיגיטליים לקידום ההרצאה יש? במידה וכן, צרף לינקים לנכסים שברשותך:
זהו, סיימת. תודה על הפרטים. אנחנו נחזור אליך עם הצעה לפגישה מדויקת לצרכים שלך בהקדם האפשרי.
יצירת קשר

אנא מלאו את הפרטים בטופס או פנו אלינו טלפונית ונשמח לעמוד לשירותיכם!

דילוג לתוכן