חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סדנת קומיקס לילדים

60 דקות | מלווה במצגת | ציוד נדרש: מקרן , מסך, הגברה, שני מיקרופונים או שתי מדונות

שתפו

איזה ילד.ה לא  אוהבים לצייר ולשתף את הסביבה שלהם באומנות האישית שזה עתה יצרו?

בסדנה מעשית עם זוג יוצרי הקומ יקס הבינלאומיים יהודה ומאיה דביר, ילמדו הילדים את עקרונות הבסיס באיור דמויות, הבעות, תנועות ויקבלו טיפים ממוקדים ויעילים להפיק את התוצאות היצירתיות ביותר ואיך לספר סיפור.

לאיזה גילאים  מתאימה הסדנה? כל הגילאים.

מה נלמד:

– פורטרטים והבעות פנים
– גוף האדם, מבנה ותנוחות
– קומפוזיציה
– העברת מסרים ללא מילים

קצת על: יהודה ומאיה דביר

בסדרת איורי קומיקס, שעולים אחת לשבוע בנכסים הדיגיטליים שלהם, הם מעבירים סיטואציות יומיומיות בצורה כנה, משעשעת ומעוררת הזדהות. בזכות העובדה שאפשרו לקהל העוקבים שלהם להיחשף גם לרגעים הפחות פוטוגניים, הצליחו יהודה ומאיה לייצר בפיד שלהם שיח של שיתוף, הזדהות ותמיכה הדדית בין מיליוני אנשים וכך למעשה הפכו את השיתוף ברשתות החברתיות לסוג של אומנות. בשנת 2019 יהודה ומאיה זכו בפרס "יוצרי התוכן היצירתי ביותר" במסגרת התחרות הבינלאומית היוקרתית INFLOW Global Awards"" באיסטנבול .

הזכייה בפרס חיזקה את העובדה שמעבר להיותם אמנים מוכשרים, השניים גם מאסטרים ביצירת תוכן ובסטוריטלינג של פריים אחד.   פריים שתופס את העין, מספר סיפור שלם וגם מצליח להעביר מסר חד וברור.

כמו רוב הילדים, גם יהודה נהג להתייחס לקירות הבית כמו לקנבסים ריקים. בניגוד לרוב ההורים, אבא של יהודה, שנפעם מהכישרון יוצא הדופן, החליט באותו הרגע – לצבוע בכל שבוע את הקיר בלבן, כדי לפנות מקום ליצירות החדשות של בנו. בזמן שיהודה הרים תערוכות וזרק בחופשיות צבע על קירות, בצד הצפוני של הארץ, מאיה שלמדה ממורתה הקשוחה לפסנתר ש"אין דבר כזה פחות ממושלם", איירה על גיליונות ציור בדייקנות, בשקידה, ובירידה לפרטים הקטנים. עשור לאחר מכן השניים נפגשו בפעם הראשונה בצבא,  אבל רק אחרי שלוש שנים של חברות קרובה (שבמהלכן יהודה קיווה ליותר)  קרה מה שקרה והם החליטו לשנות סטטוס.  השילוב בין שני העולמות המנוגדים –  הוא הקסם, הכוח, וסוד ההצלחה שבזכותו הם מצליחים להתבלט בין ים התוכן שעולה בכל יום לרשתות החברתיות,  וממשיכים לחדש ולהישאר רלוונטיים לאורך זמן.

שתפו

מה אומרים על יהודה ומאיה דביר

יהודה ומאיה דביר במדיה

לפרטים והזמנת הסדנה סדנת קומיקס לילדים

טווח מחיר: בין 5,000 - 8,000, בין 8,000 - 10,000

טופס בקשה לרישום מרצה

אנא מלאו את הפרטים בטופס ונשמח לעמוד לשירותיכם!

נשמח להבין מי היו הקהלים מולם עמדת כבר?
נכסים דיגיטליים לקידום ההרצאה יש? במידה וכן, צרף לינקים לנכסים שברשותך:
זהו, סיימת. תודה על הפרטים. אנחנו נחזור אליך עם הצעה לפגישה מדויקת לצרכים שלך בהקדם האפשרי.
יצירת קשר

אנא מלאו את הפרטים בטופס או פנו אלינו טלפונית ונשמח לעמוד לשירותיכם!

דילוג לתוכן