חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שמיכת פרחים

50 דקות | מלווה במצגת | ציוד נדרש: מקרן , מסך, הגברה, מיקרופון או מדונה

שתפו

רותי גאון פרצה לתודעת הציבור באמצעות פוסט בפייסבוק, בו כתבה על בנה ארז, שנולד עם תסמונת נדירה בשם: "ג'ייאנט נבוס", שמתבטאת בנגעים על העור ובאיברים הפנימיים החיוניים ביותר לתפקוד.

הפוסט הפך ויראלי, ובעקבותיו אלפי גולשים מכל העולם עיטרו את פניהם בטוש כאות הזדהות עם "הילד עם הנקודות". החשיפה נתנה לה את האומץ להוציא את הספר "שמיכת פרחים" , שהפך לרב מכר, ולצאת למסע של שליחות בו היא מעבירה את הקהל קורס מזורז בקבלת האחר ובאהבה גדולה לחיים.

בהרצאתה לוקחת רותי גאון את הקהל למסע מטלטל ומעצים, בו היא מדברת בכנות יוצאת דופן, מבלי לחסוך תיאורים ומחשבות שאיש לא היה מעז להודות בהן בגלוי על – איך הילד שכל כך סירבה לאהוב, לימד אותה לאהוב את עצמה, ולהתמסר לאי הוודאות.

איך הילד החולה שלחץ על כל נקודה חשוכה מעברה, הפך לנקודה של אור שריפאה אותה ונתנה לה את הכוחות לסלוח ולהתמודד עם הסודות שהסתירה כל חייה.
איך אותו ילד שכל כך ניסתה להסתיר הראה לה שחשיפה היא שחרור לנפש, ובכוחה לעשות פלאים בחיים של אנשים.
על אף סיפור חייה הקשה, מדובר בהרצאה שמשלבת בתוכה המון הומור ואופטימיות, וממלאת את הקהל בכוח, אהבה לחיים, ואנרגיה מעוררת השתאות.

קצת על: רותי גאון

רותי גאון - הרצאה - שמיכת פרחים - זירת המרצים מבית דברא

רותי גאון יזמת עסקית, סופרת, ופעילה למען ילדים עם צרכים מיוחדים.  כדי לעזור לאנשים נוספים, הסובלים מהטרדות, הקימה ביחד עם בעלה, יואב גאון, את ,yoocan – אתר בינלאומי בו אנשים עם מוגבלויות יכולים לשתף את הסיפור שלהם, לעזור לאחרים ולתרום למאמץ המשותף לשיפור איכות החיים של כולנו.

"הבעיות לא נפתרו והמציאות לא נצבעה בוורוד. השינוי הוא פנימי. החיים האלה מזמנים לנו המון דברים קשים, אבל אנחנו אלה שמחמירים אותם בגלל שיפוטיות וביקורת עצמית. הבנתי שהחיים שלי יתבזבזו אם אמשיך להתעסק בביקורת ובהסתרה, והיום אני מתבוננת בראי ואומרת 'נכון, עשית טעות, אז מה? קחי אוויר ותמשיכי הלאה'. זו הקלה. זה אושר. זה לא שאני לא כועסת, ברור שיש דברים מעצבנים, אבל ניהול מחשבה נכון מאפשר לי להתמודד בפרופורציות. אין ספק שמשבר מהווה זרז, מוכיח לך שאין טעם לעסוק בשטויות, אבל החוכמה היא לעבוד על עצמך לפני שטראומה איומה נוחתת עלייך. היום אני אישה שצומחת מתוך הקשיים. "

שתפו

מה אומרים על רותי גאון

רותי גאון במדיה

לפרטים והזמנת ההרצאה: שמיכת פרחים

טווח מחיר: בין 2,500 - 5,000

טופס בקשה לרישום מרצה

אנא מלאו את הפרטים בטופס ונשמח לעמוד לשירותיכם!

נשמח להבין מי היו הקהלים מולם עמדת כבר?
נכסים דיגיטליים לקידום ההרצאה יש? במידה וכן, צרף לינקים לנכסים שברשותך:
זהו, סיימת. תודה על הפרטים. אנחנו נחזור אליך עם הצעה לפגישה מדויקת לצרכים שלך בהקדם האפשרי.
יצירת קשר

אנא מלאו את הפרטים בטופס או פנו אלינו טלפונית ונשמח לעמוד לשירותיכם!

דילוג לתוכן