חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מטראומה לגאולה

50 דקות | מיקרופון או מדונה

שתפו

בגיל 24 באמצע לימודי המשחק בשנה א', דניאל התחילה לחלום סדרת חלומות אינטנסיבית שבעקבותיה חוותה את הפלאשבק הראשון שלה.

ישר אחריו הגיעו עוד עשרות פלאשבקים שהשלימו את חלקי הפאזל לכדי תמונה מאוד ברורה – הילדות שלה היתה שונה מאוד ממה שסיפרה לעצמה עד אותו רגע.
הסכר נפרץ, ואחרי תקופה של טיפול מעמיק היא נחשפה לפגיעה המינית המודחקת שחוותה עד גיל 16, ובעיקר נחשפה אל הדרך לגאולה. (שעוברת דרך ההבנה שגוף ונפש הם אחד)

היום, אחרי שנים בהן לא חשפה בראיונות את סיפורה האישי, דניאל החליטה ללכת עד הסוף ולשתף בהרצאה חדשה ואמיצה מאוד את האמת שגילתה על חייה ובעיקר בכלים שעזרו לה להפוך ילדות טראומטית למנוע לצמיחה אישית.

"לכל טראומה יש פוסט טראומה ולכל פוסט טראומה יש גאולה. היא איננה חיצונית לנו, אני מצאתי אותה ממש בתוך הגוף שלי. דרך הסיפור האישי שלי נדבר על מה היא פוסט טראומה (מינית, ובכלל) וכיצד היא משפיעה על החיים, אבל בעיקר נתמקד ביכולת של הפוסט טראומטיים (וכל אחד שחווה קושי גדול) לקחת אחריות על חייהם.
אדם שעבר טראומה בשום אופן לא נושא באחריות עליה. האחריות היחידה שיש לנו הפוסט טראומטיים היא מה אנחנו הולכים לעשות עם זה מרגע ההבנה והלאה. אנחנו לא חייבים להיות מונעים רק מרגשות שליליים כמו כעס, אשמה פחד או בדידות. אנחנו יכולים ויכולות לבחור איזה אנשים אנחנו רוצים להיות, ולהפוך את הכאב שלנו לכוח".

קצת על: דניאל גל

דניאל גל - הרצאה - מטראומה לגאולה - זירת המרצים מבית דברא

דניאל גל הפכה לשם מוכר בכל בית בזכות הופעות בלתי נשכחות בתיאטראות המובילים בארץ (הבימה, בית לסין, החאן) ובעיקר בזכות סדרות מצליחות כמו "תאגד", "קו 300", ו"בת אל הבתולה".

שתפו

מה אומרים על דניאל גל

דניאל גל במדיה

לפרטים והזמנת ההרצאה: מטראומה לגאולה

טווח מחיר: בין 2,500 - 5,000, בין 5,000 - 8,000

טופס בקשה לרישום מרצה

אנא מלאו את הפרטים בטופס ונשמח לעמוד לשירותיכם!

נשמח להבין מי היו הקהלים מולם עמדת כבר?
נכסים דיגיטליים לקידום ההרצאה יש? במידה וכן, צרף לינקים לנכסים שברשותך:
זהו, סיימת. תודה על הפרטים. אנחנו נחזור אליך עם הצעה לפגישה מדויקת לצרכים שלך בהקדם האפשרי.
יצירת קשר

אנא מלאו את הפרטים בטופס או פנו אלינו טלפונית ונשמח לעמוד לשירותיכם!

דילוג לתוכן