חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מדבר מהשטח

60 דקות | ציוד נדרש: מיקרופון אלחוטי

שתפו

החיים ככתב צבאי בישראל, משלבים בכל יום אתגרים הן מקצועיים והן אישיים, בתנאי לחץ, חוסר וודאות והסיכוי להקפצה מהרגע להרגע.
מלחמת "חרבות ברזל" שפרצה בבוקר יום שבת ה- 7.10.23, הפתיעה מדינה שלמה והפכה את החיים של כולנו וגם את חייו של ניר, שמצא עצמו מתווך לצופים בבית את המתרחש בזמן אמת, בנקודת זמן בה אף אחד עדיין לא הבין את גודל האסון.

מאז אותו בוקר שבת, במשך ימים ולילות רצופים, ניר מדברר לצופים מהאולפן או מהשטח מהי תמונת המצב הצבאית בטחונית, בכל רגע נתון.בנוסף לחזית הדרומית, ישראל מתמודדת עם חזית נוספת בצפון הארץ והתחושה היא שניהול מדינת ישראל, הממוקמת במזה"ת ומוקפת אוייבים, במציאות המשתנה מחייב חשיבה כוללת ויצירתית בבחינת האיומים מול ההזדמנויות.

בהרצאה זו, דבורי מכניס אותנו לתוך עולמם הפנימי של המנהיגים – על היכולת לקבל החלטות בתנאים של חוסר ודאות, שינויים ונסיבות שאינן תמיד ניתנות לשליטה.
בנוסף, נותן דבורי הצצה לחייו ככתב צבאי המנהל חיי משפחה המורגלת בתנאי לחץ יום יומיים.
ניר דבורי מסקר כבר יותר מ20 שנה את הסוגיות הבוערות ביותר במציאות הצבאית-ביטחונית של מדינה ישראל עם איומים בלתי פוסקים והישרדות מתמדת

קצת על: ניר דבורי

ניר דבורי - הרצאה - מדבר מהשטח - זירת המרצים מבית דברא

ניר דבורי הוא עיתונאי ישראלי, המשמש ככתב הצבאי של חברת החדשות ערוץ 12. דבורי נולד למשפחת חקלאים מקיבוץ אילון. עם גיוסו לצה"ל התנדב ליחידה 669 בחיל האוויר, עבר הכשרה כלוחם ולקח חלק בלחימה בדרום לבנון. בוגר בית הספר לעיתונאים "כותרת" בתל אביב. דבורי הצטרף לערוץ 2 בשנת 2002, כתחקירן של "אולפן שישי". בשנת 2005 עבר לתפקיד כתב צבאי בחברת החדשות של הערוץ. אחת מחשיפותיו זיכתה אותו בעמדת שמירה על שמו בבסיס הקריה, לאחר שחשף את מחדלי השמירה בבסיס. ב-2014, בתום מבצע צוק איתן, פרסם העיתון "גלובס" סקר שערך עבורו מכון TRI, בו נמצא דבורי כ"כתב שתפקודו נתפס כמוצלח ביותר" במהלך הדיווחים על המבצע.

שתפו

מה אומרים על ניר דבורי

ניר דבורי במדיה

לפרטים והזמנת ההרצאה: מדבר מהשטח

טווח מחיר: בין 10,000 - 20,000

טופס בקשה לרישום מרצה

אנא מלאו את הפרטים בטופס ונשמח לעמוד לשירותיכם!

נשמח להבין מי היו הקהלים מולם עמדת כבר?
נכסים דיגיטליים לקידום ההרצאה יש? במידה וכן, צרף לינקים לנכסים שברשותך:
זהו, סיימת. תודה על הפרטים. אנחנו נחזור אליך עם הצעה לפגישה מדויקת לצרכים שלך בהקדם האפשרי.
יצירת קשר

אנא מלאו את הפרטים בטופס או פנו אלינו טלפונית ונשמח לעמוד לשירותיכם!

דילוג לתוכן