חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כדור בקנה

60 דקות | מלווה במצגת |ציוד נדרש: מקרן , מסך, הגברה, מיקרופון או מדונה

שתפו

רעות נולדה בחיפה ובעקבות גירושי הוריה עברה לגור בנתניה, שם היא הכירה בחור שיהפוך את עולמה. מתוך האמונה באהבה תמימה, נגררת רעות אל אחת מפרשיות הרצח הסבוכות והגדולות במדינת ישראל.

פרשה מזעזעת בה תשמש רעות כעדת תביעה נגד הבחור שאותו אהבה, בן לאחת ממשפחות הפשע הגדולות בארץ שבעקבות עדותה מרצה כיום עונש מאסר עולם. מנערה רגילה החיה חיים נורמטיביים, נלקחת רעות תחת חסותה של משטרת ישראל המצליחה לאתר אותה זמן קצוב לפני שתוכנן לפגוע בחייה, להעלים אותה ואת שידוע לה. תוך זמן קצר מוברחת רעות לגלות בחו"ל, שם היא מוסתרת בדירת מסתור של המשטרה תחת אבטחה כבדה, ללא שום קשר עם העולם החיצון. הבדידות, הפחד, הרצון לברוח והיעדר השליטה בחייה שלה מכתיבים את חייה בתקופה זו עד לקביעת מועד המשפט בו העידה באומץ, נחישות ובחרה להתמודד עם הסיכונים האדירים נגד כל הסיכויים.

רעות לא ויתרה אפילו לא רגע אחד, היא השתלטה על חייה, התמודדה עם הסיכונים ולבסוף הפכה את המציאות הקשה אליה נקלעה לקרש קפיצה לחיים אחרים, טובים יותר. רעות שמה לה למטרה להיות שם עבור הקהל הרחב בדגש על בני ובנות נוער המוצא עצמו לעיתים נקלע לצמתים ותהליכי בחירה מכריעים וללמד מתוך ניסיונה. מטרת ההרצאה היא להעניק כלים בלתי פורמאליים לנוער ולציבור בישראל על ההשלכות של בחירותיהם והתנהגותם, אם על האישי ואם על המשפחתי.
סיפורה של רעות מטלטל, עוצמתי, עולה על כל דמיון ומעניק השראה אמיתית לשומעים אותו. על תהליכי בחירה, לקיחת אחריות ושינוי חיים.

* לא תינתן כניסה עם ניידים / מצלמות להרצאה על מנת לא לחשוף את פרטיותה של רעות.
* משטרת ישראל מניחה את הבסיס להתגבשות התכנית להגנת עדים בישראל על המקרה של רעות.

קצת על: רעות רובין

רעות רובין - הרצאה - כדור בקנה - זירת המרצים מבית דברא

רעות נולדה בחיפה ובעקבות גירושי הוריה עברה לגור בנתניה, שם היא הכירה בחור שיהפוך את עולמה.
אהבת נעורים היא רגש שמלווה אותנו כל חיינו, האהבה בגיל הזה היא עוצמתית, חשובה ומשמעותית יותר מכל דבר אחר ובכוחה לנתב אותנו לדרכים שונות ולטלטל את עולמנו.

מתוך האמונה באהבה תמימה, נגררת רעות אל אחת מפרשיות הרצח הסבוכות והגדולות במדינת ישראל. פרשה מזעזעת בה תשמש רעות כעדת תביעה נגד הבחור שאותו אהבה, בן לאחת ממשפחות הפשע הגדולות בארץ שבעקבות עדותה מרצה כיום עונש מאסר עולם.
לאחר 10 שנים של גלות בהן חיה בבדידות בחו"ל, חזרה רעות לישראל אל משפחתה, כיום מקדישה חלק משמעותי מחייה וזמנה בהתנדבות עם נערות בסיכון, במקביל לניהול עסק מצליח בתחום ההיי-טק.

שתפו

מה אומרים על רעות רובין

רעות רובין במדיה

לפרטים והזמנת ההרצאה: כדור בקנה

טווח מחיר: בין 2,500 - 5,000

טופס בקשה לרישום מרצה

אנא מלאו את הפרטים בטופס ונשמח לעמוד לשירותיכם!

נשמח להבין מי היו הקהלים מולם עמדת כבר?
נכסים דיגיטליים לקידום ההרצאה יש? במידה וכן, צרף לינקים לנכסים שברשותך:
זהו, סיימת. תודה על הפרטים. אנחנו נחזור אליך עם הצעה לפגישה מדויקת לצרכים שלך בהקדם האפשרי.
יצירת קשר

אנא מלאו את הפרטים בטופס או פנו אלינו טלפונית ונשמח לעמוד לשירותיכם!

דילוג לתוכן