חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

"בחזרה מטואיצ'י"

90 דקות | מלווה במצגת | ציוד נדרש: מקרן , מסך, הגברה, מיקרופון או מדונה

שתפו

כמי ששרד באמזונס במשך שלושה שבועות בתנאי הישרדות קשים בבדידות וחוסר וודאות לחייו נאלץ יוסי גינסברג לפתח יכולות שלעיתים נדמה שאפילו הצליחו לעקוף את חוקי הטבע.

מעט אנשים בעולם המערבי מכירים את יערות האמזונס כה עמוקות כמו יוסי גינסברג. רוב האנשים היו מייחסים למסע שכזה תיוג של אירוע טראומטי, בעוד שיוסי מצא את הדרך להבין שהמסע הזה הוא רק ההקדמה לשליחות שלו.
לאחר המסע המפורסם הזה שסיפורו מתגולל בספר רב המכר "בחזרה לטואיצי" ובסרט ההוליוודי "JUNGLE" מ- 2018 בכיכובו של דניאל רדקליף, חזר יוסי לאמזונס וחי שם שלוש שנים כבן לשבט האוצ׳ופיאמונס. יחד הם בנו את צ׳אלאלאן כפר נופש אקולוגי ששינה את מודעת השבטים באמזונס ונתן השראה לעולם כולו.

האמזונס הוא המקום הצפוף ביותר על פני כדור הארץ ולפיכך עסקים / ארגונים  יכולים ללמוד דבר אחד או שניים,  על התנהלות שווקים ועל תחרות על משאבים.
במהלך השנים שבילה יוסי חי בלב יער העד, הוא חקר ולמד את סודות ההישרדות של האמזונס והתובנות שלו מהפכניות.

הסיפורים המרתקים של יוסי מלווים במסרים עמוקים שסוחפים את הקהל לא רק אל עמקי האמזונס אלא גם אל נבכי הנשמה שלו, למסע בלתי נשכח ומשנה חיים.
תאגידי ענק ברחבי העולם מארחים את יוסי כדי ללמוד ולקבל השראה.
בסקר שנערך לאחרונה על ידי אחד ממשרדי המרצים המובילים בצפון אמריקה דורג יוסי בין חמשת המרצים העסקיים הטובים בעולם.

קצת על: יוסי גינסברג

יוסי גינסברג - הרצאה - בחזרה מטואיצ'י - זירת המרצים מבית דברא

יוסי הוא יזם ומחבר הספר “בחזרה מטואיצ’י”. הספר שהפך לרב מכר ולספר "קאלט" מספר את סיפור הישרדותו המופלא של יוסי בלב האמזונס. “בחזרה מטואיצ’י” תורגם לשש שפות, ראה אור ב-15 מדינות והפך לרב-מכר בינלאומי. סרט קולנוע המבוסס על ספרו יצא לאקרנים בכיכובו של דניאל רדקליף.

שלושה שבועות לבד באמזונס, במקום שלא מתועד בשום מפה, בלי עזרה, בלי אף אחד ובלי תקווה. זו לא התחלה של סרט, גם לא סיפור הרפתקאות מומצא. יוסי גינסברג חווה זאת בעצמו. בתחילת שנות ה-80, יצא יוסי גינסברג לטיול הגדול של אחרי הצבא, לאחר שעבד בעבודות מזדמנות באלסקה וניו-יורק כדי לחסוך כסף לטיול. לאחר נסיעה במספר טרמפים, התגנבות לספינת שעשועים והתארחות אצל אינדיאנים מצא יוסי את עצמו בפרו – שם פגש את מרקוס. ביחד נסעו השניים לבוליביה, פגשו את קווין וקארל ונכנסו למעבה הג'ונגל. כעבור זמן מה התפרקה החבורה, ויוסי וחברו קווין המשיכו לבדם במסע. אז זה קרה – באל פאסו סן פדרו ישנו קניון ובו מפלים. קווין זינק למים, נסחף הצדה והצליח להימלט מהמפל הגועש, ואילו יוסי נסחף עם הרפסודה לכיוון המפל והתחיל במסע המוות. שלושה שבועות שהה יוסי לבדו בג'ונגל, מיטלטל בין תקווה לייאוש, נאבק ברעב, בנחשים, בנמרים ובנמלים טורפות. "…משכתי בכל כוחי, אך לשווא. כאילו הייתי יצוק בבטון. לא הצלחתי לזוז. שוב רציתי לבכות, אך חשתי רק גוש מוצק בגרוני. זהו זה. זה המוות. אני עומד למות כאן. סופי יהיה בביצה הזאת. השלמתי עם המוות. ידעתי שאין לי כוח להיחלץ, ואין כוח בעולם שיושיט לי יד וימשוך אותי מן הבוץ.." (מתוך ספרו "בחזרה מטואיצ'י", הוצאת זמורה-ביתן). ספרו של יוסי דחף אלפי ישראלים ומטיילים מכל העולם לבקר ביער גשם מרוחק בבוליביה, מה שהפך עיירת ג'ונגל קטנה ומנומנמת בשם רורנבאקה ליעד תיירותי מרכזי ויצר תעשייה קטנה של סיורים מאורגנים במעלה נהר הטואיצ'י. "בשנת 1992 בתפנית גורלית מוזרה, חזרתי לאחר עשור לאותו מקם בו חוויתי את הרפתקתי הראשונה," הוא מספר . "לא האמנתי עד כמה רורנבאקה התפתחה: הרחובות היו מלאים במוצ'לרים, רבים מהם ישראלים וכל אחד ממארגני הסיורים הרבים הציע לתרמילאים הנלהבים הרפתקה בנהר הטואיצ'י, תוך שהם טוענים שהם, באופן אישי, היו אלה שהצילו את חיי. ספרו של יוסי “בחזרה מטואיצ’י” תורגם לשש שפות, ראה אור ב-15 מדינות והפך לרב-מכר בינלאומי. סרט קולנוע המבוסס על ספרו יצא לאקרנים בתחילת 2018, בכיכובו של דניאל רדקליף. יוסי גינזברג הפך למרצה מבוקש ונחשב לאחד מגדולי מספרי הסיפורים בעולם. סיפור ההישרדות המופלא שלו מסופר על ידו בכנסים וארועי חברה של מיטב החברות בעולם כבר מעל ל-15 שנה. יוסי מוגדר כ- Keynote Speaker: האיש שפותח את הכנס וקובע את הטון שלו. הוא דורג לאחרונה כאחד מעשרת המרצים המבוקשים בעולם העסקים בעולם ההרצאות הבינלאומי.

שתפו

מה אומרים על יוסי גינסברג

יוסי גינסברג במדיה

לפרטים והזמנת ההרצאה: "בחזרה מטואיצ'י"

טווח מחיר: בין 8,000 - 10,000

טופס בקשה לרישום מרצה

אנא מלאו את הפרטים בטופס ונשמח לעמוד לשירותיכם!

נשמח להבין מי היו הקהלים מולם עמדת כבר?
נכסים דיגיטליים לקידום ההרצאה יש? במידה וכן, צרף לינקים לנכסים שברשותך:
זהו, סיימת. תודה על הפרטים. אנחנו נחזור אליך עם הצעה לפגישה מדויקת לצרכים שלך בהקדם האפשרי.
יצירת קשר

אנא מלאו את הפרטים בטופס או פנו אלינו טלפונית ונשמח לעמוד לשירותיכם!

דילוג לתוכן