חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אחד למליון

60 דקות | ציוד נדרש: הגברה, מסך , מקרן ומיקרופון אלחוטי

שתפו

ניסים אמיתיים בהחלט. מה קורה לאנשים שחוו ״נס״? אירוע ששינה את חייהם והתרחש נגד כל הסיכויים בשרשרת צירופי מקרים שאפילו המדע מתקשה להסביר. בעקבות הסדרה המצליחה שלה ״אחד למליון״, נסלי ברדה מביאה את הסיפורים המדהימים של הישראלים שפגשה והניסים שהם עברו. ביניהם:

אסף שנורה פעמיים בראשו מטווח אפס ושרד, אייל טייס האף 16 שהתעוור בשחקים באמצע קרב אויר, מסיפורי הישרדות בלתי אפשריים כמו של יפעת שאבדה בג׳ונגל באפריקה ושל ליבי ופייר שסירתם נטרפה בלב האוקיינוס, דרך סיפורי מפגש ואיחוד שומטי לסתות כמו זה של מוריה ואיירה שהיו זרים גמורים בשני קצוות עולם עד שתמונה אחת שינתה את חייהם ואפילו סיפורם של החברים הכי טובים שגילו יום אחד שהם בעצם אחים. זאת ועוד. נסלי תספר על האופן הייחודי שבו הצליחה לאתר את אותם סיפוריים נדירים ולא פחות קשה לוודא שהם קרו באמת, כפי שסופרו – מילה במילה. במהלך ההרצאה יוקרנו קטעים בולטים מהסיפורים שתיעדה נסלי ונדון בשאלה האם יש משהו משותף ביניהם, כיצד ההתנהגות של הגיבורים השפיעה על הסוף המדהים? והאם אפשר לעזור ל״בלתי אפשרי״ לקרות? נסלי יצאה למסע חיפוש אחר ״ניסים אמיתיים״ בעקבות הנס הפרטי שלה וחזרה עם תובנות מרתקות.

קצת על: נסלי ברדה

נסלי ברדה - הרצאה - אחד למליון - זירת המרצים מבית דברא

נסלי ברדה, עיתונאית ואשת הטלויזיה מזמינה אתכם לשמוע על הסיפורים המדהימים שהיא חושפת בסדרות שלה ״גיבורים״ ו״אחד למיליון״.
גברים ונשים שעשו את הבלתי יאמן נגד כל הסיכויים.
סיפורים של גבורה, הצלת חיים וניסים.
נסלי, שחתומה על תחקירים רבים שטלטלו את המדינה, מזמינה אתכם לשמוע ממקור ראשון גם על הפרשות הגדולות שחשפה מגואל רצון דרך רונאל פישר ועד אתי אלון.

שתפו

מה אומרים על נסלי ברדה

נסלי ברדה במדיה

לפרטים והזמנת ההרצאה: אחד למליון

טווח מחיר: בין 10,000 - 20,000

טופס בקשה לרישום מרצה

אנא מלאו את הפרטים בטופס ונשמח לעמוד לשירותיכם!

נשמח להבין מי היו הקהלים מולם עמדת כבר?
נכסים דיגיטליים לקידום ההרצאה יש? במידה וכן, צרף לינקים לנכסים שברשותך:
זהו, סיימת. תודה על הפרטים. אנחנו נחזור אליך עם הצעה לפגישה מדויקת לצרכים שלך בהקדם האפשרי.
יצירת קשר

אנא מלאו את הפרטים בטופס או פנו אלינו טלפונית ונשמח לעמוד לשירותיכם!

דילוג לתוכן