חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פוסט טראומה

הזמנת הרצאות בנושא פוסט טראומה: מסע החלמה ועוצמה אישית.

אנו מזמינים ארגונים, חברות ועסקים להירשם לסדרת הרצאות שמספקות כלים, תובנות וסיפורי השראה על החלמה ושיקום אחרי טראומה. ההרצאות אשר מועברות על ידי מרצים עם סיפור אישי / מומחים בתחום הפסיכולוגיה, רפואה או חינוך, המציגים ניתוח מקרים אמיתיים, מציעות גישה מקצועית ותומכת להבנת התהליך המורכב של התמודדות עם פוסט טראומה. הזמינו הרצאה כדי לחזק, להעצים ולתמוך בעובדים, לקוחות או תלמידים שלכם במסעם האישי.

Free image from: Pixabay

הרצאות בולטות בנושא פוסט טראומה:

דניאל גל וד"ר קרן בן יצחק

ההרצאה: "טראומה, שינוי תודעה ועוצמה"

ד״ר קרן בן יצחק – מומחית לחקר המוח, בשיחה אינטימית עם השחקנית דניאל גל בעקבות הטראומה המינית שחוותה בילדותה, על איך מטראומה לעולם לא מחלימים- כי זו איננה מחלה, אבל היא עשויה להיות מנוף לשינוי תודעתי עמוק ואפילו מרגש. הערב ישלב בין סיפור אישי לבין ממצאים ממדעי המוח- נצלול לתוך המוח הטראומטי, ננסה להבין את ההגיון שבטראומה ובעיקר כיצד עשוי המוח להשתנות בעקבות טיפול מוצלח. ד"ר קרן בן יצחק, פסיכותרפיסטית, בוגרת המרכז לחקר המוח באוניברסיטת בר אילן, ד"ר למדעי המוח ותואר שני בפסיכולוגיה ניסויית מחקרית. דניאל גל – שחקנית תיאטרון, קולנוע וטלוויזיה.

עידן מור (גדי וילצ'רסקי)

ההרצאה: "לשבור את המטריקס"

לחיות עם פוסט-טראומה ולנצח! עידן מור, קומיקאי פוסט טראומתי, שהתפרסם בדמות האלטר-אגו שלו ״גדי וילצ׳רסקי״, בהרצאה מרתקת על הבחירה שלו להוציא לעולם את האני-האמיתי שלו ולתת לו חיים משל עצמו, כשהוא קורא לכולנו לזהות בתוכנו את הגרסה הכי טובה שלנו ולתת לה חיים. כאחד שחי עם פוסט טראומה מורכבת בעקבות ילדות בצל אמא עם מאניה דיפרסיה קשה, מציג בפנינו עידן את הכלים להפוך את הפוסט טראומה לכוח, את הטרגדיה לצמיחה (ואפילו לקומדיה!) ואת הסבל לריפוי. אתם מוזמנים למסע של התגברות, צחוק, בכי ובחירה בחיים!

יסמין סידו

ההרצאה: "יאוש יאסור אותך, תקווה תשחרר אותך"

יסמין סידו היא שחקנית, בוגרת תאטרון פלטפורמא, מאלימות לאמנות, בעלת עסק בתחום הקוסמטיקה, מייסדת עמותה קהילתית חברתית בשם "טיפטופים", מרצה מבוקשת המובילה אנשים להגשמה עצמית וליציאה ממעגלי האלימות. בהרצאותיה היא משתפת את המסע המטלטל והבלתי נתפס שעברה ובניצחון האישי שלה כנגד כל הסיכויים. כולנו חיים בתוך גבולות, כאלה שאנחנו נולדים לתוכם, או כאלה שאנחנו יוצרים לעצמנו. "לא נתתי ליאוש להוביל אותי, התרכזתי רק בדבר אחד – התקווה"

כל ההרצאות בנושא פוסט טראומה

לשבור את המטריקס – לחיות עם פוסט טראומה ולנצח

טראומה, שינוי תודעה ועוצמה

יאוש יאסור אותך , תקווה תשחרר אותך

יריית פתיחה – לכוון לדרך חדשה

מטראומה לגאולה

כל הסדנאות בנושא פוסט טראומה

אופס! לא נמצאו תוצאות.

טופס בקשה לרישום מרצה

אנא מלאו את הפרטים בטופס ונשמח לעמוד לשירותיכם!

נשמח להבין מי היו הקהלים מולם עמדת כבר?
נכסים דיגיטליים לקידום ההרצאה יש? במידה וכן, צרף לינקים לנכסים שברשותך:
זהו, סיימת. תודה על הפרטים. אנחנו נחזור אליך עם הצעה לפגישה מדויקת לצרכים שלך בהקדם האפשרי.
יצירת קשר

אנא מלאו את הפרטים בטופס או פנו אלינו טלפונית ונשמח לעמוד לשירותיכם!

דילוג לתוכן