חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מכירות

הזמנת הרצאות וסדנאות מכירות: האומנות והמדע שמאחורי כל עסקה מוצלחת.

התחרות גוברת והלקוחות דורשים יותר, המפתח להצלחה עסקית נעוץ בידע, במיומנויות ובגישות הנכונות בתחום המכירות. אנו מזמינים ארגונים, חברות ועסקים להרחיב את הידע ולחדד את הכישורים של צוותי המכירות שלהם דרך סדרת הרצאות וסדנאות מרתקות. הפעילות מתמקדת באסטרטגיות מוכחות, טכניקות פסיכולוגיות וכלים פרקטיים שיאפשרו לכם לשפר את תהליכי המכירה, להגדיל את ההכנסות ולבנות קשרים ארוכי טווח עם הלקוחות. הצטרפו אלינו והפוך כל עסקה להצלחה.

Free image from: Pixabay

הרצאות בולטות בנושא מכירות:

איציק לוי

ההרצאה: "בינה בינאישית במכירות"

איציק לוי, מנחה מאמן ופרפורמר, הבעלים של בית ״בינה בין אישית״ – קורסים וסדנאות. איך להצית מחדש את מנוע הבעירה הפנימי של צוותי המכירות בשעה אחת של תובנות מבוססות בינה בינאישית שהיא היא בעצם כמעט הכל!

אושרת אורן

ההרצאה: "לנסח את המראה שלך מחדש"

שירותי סטיילינג נכנסו לכל תחום בעולם העסקי. חברות רבות מבינות שהמראה של המנהלים והעובדים שלהם הוא כרטיס הביקור של החברה ולכן בוחרות להעשיר את עובדיהן בהרצאות סטיילינג על מנת לפתח מודעות לעניין ההשפעה של המראה החיצוני בחיים העסקיים, שיפור התקשורת הבלתי מילולית והרצון לאפשר לעובדים לשדר את המסר הנכון ביותר עבורם בתפקידם הנוכחי. אני מזמינה אתכם להעניק לצוות העובדים הרצאה מעצימה, מקורית ומעוררת מחשבה – כזו שתיתן לכם כמעסיקים ולהם כמועסקים זוית ראיה שונה ומעניינת על חשיבות דיוק המראה החיצוני שלנו. נלמד איך מספרים סיפור דרך המראה החיצוני? איך בכלל נדע 'לצבוע' הסיפור שלנו? ואיך הגדרת סגנון אישי נכונה יכולה לעזור לנו עם זה?

ליאור כלפון

ההרצאה: "הסודות המצחיקים של שפת הגוף"

ליאור כלפון, קומיקאי, יזם ואומן בינלאומי זוכה פרסים שיצר הפקות בינלאומיות מהמצליחות ביותר בעולם (התיאטרון השחור, הווקה פיפל) מביא כיתת אמן המועברת כהרצאה חווייתית יוצאת דופן על הסודות המצחיקים והמדהימים מאחורי שפת הגוף שלנו דרכה אנחנו מעבירים באופן לא מודע 93% (!) מהמסרים שלנו, כך שאיך אנחנו אומרים משהו יותר חשוב ממה אנחנו אומרים.. כאמן מומחה בקומדיה פיזית שביצע וביים אינספור דמויות וחיקויים, מדגים ליאור בעזרת דמויות שונות בהרצאתו פרקים מרתקים על המשמעות הבלתי מילולית של חלקי הגוף השונים שלנו ועל "השפה המדוברת ביותר בעולם". כיתת האמן מועברת כהרצאה קומית אינטראקטיבית המשלבת משחקי תיאטרון פשוטים בשיתוף הקהל באולם.

כל ההרצאות בנושא מכירות

איך כותבים סטנדאפ – ההרצאה

מהפכת ה AI באדריכלות

AI: LIFE CHANGING FUN

לנסח את המראה שלך מחדש

האוצר האבוד – אף אחד לא יתן לכם מפה, תציירו אותה בעצמכם

דרך הפאזל – שביל הזהב לפתרונות יצירתיים

בינה בינאישית במכירות

כל הסדנאות בנושא מכירות

פודקאסט לייב על הבמה

איך כותבים סטנדאפ – הסדנה

איך לצלם בסמארטפון כמו צלם על INDOOR

לייב סקצ'

קיר טיימליין – ציור נקודות ציון בחיי החברה בלייב

סדנת כתיבה לאנשים שלא כותבים

מה הסיפור עם סטוריטלינג?

טופס בקשה לרישום מרצה

אנא מלאו את הפרטים בטופס ונשמח לעמוד לשירותיכם!

נשמח להבין מי היו הקהלים מולם עמדת כבר?
נכסים דיגיטליים לקידום ההרצאה יש? במידה וכן, צרף לינקים לנכסים שברשותך:
זהו, סיימת. תודה על הפרטים. אנחנו נחזור אליך עם הצעה לפגישה מדויקת לצרכים שלך בהקדם האפשרי.
יצירת קשר

אנא מלאו את הפרטים בטופס או פנו אלינו טלפונית ונשמח לעמוד לשירותיכם!

דילוג לתוכן