חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מלחמת חרבות ברזל

הזמנת הרצאות בנושא מלחמת חרבות ברזל: למידה על ההיסטוריה, ההשלכות וההשפעות.

מלחמת חרבות ברזל מהווה אירוע מכונן בהיסטוריה המודרנית, עם השפעות עמוקות על הפוליטיקה, החברה והטכנולוגיה ברחבי העולם. הזמנת הרצאה או סדנא בנושא זה לארגון, חברה או מוסד החינוך שלך, תספק הזדמנות ייחודית לחקור את רקעה, אירועיה והשלכותיה של המלחמה, תוך שימת דגש על לקחים לעתיד. מומחים בתחום ההיסטוריה והביטחון יביאו תובנות מעמיקות על התפתחויות טכנולוגיות, אסטרטגיות צבאיות והשפעות חברתיות של המלחמה. הזמינו עכשיו והצטיידו בידע שיאפשר לנסות ולהגיע להבנה עמוקה יותר של אחד האירועים שלא ישכחו בהיסטוריה המודרנית של ישראל ובכלל וההשלכות על המציאות היום.

הרצאות בולטות בנושא חרבות ברזל:

נסלי ברדה

ההרצאה: "גיבורות | גיבורים"

נסלי ברדה בהרצאה חדשה על הגיבורות והגיבורים שנולדו בשבעה באוקטובר. ביום הנורא ההוא מדינה שלמה הוכתה בהלם וטולטלה אך בשעות האפלות האלה נולדו גם סיפורי גבורה מדהימים כל כך שכמעט קשה לתפוס. נסלי תספר בהרצאה בין השאר  על סיפורי גבורה של נשים וגברים נערות ואף ילדים שברגע האמת גילו כוחות מעוררי השתאות, עשו את הבלתי אפשרי מול הרוע המתפרץ והצילו חיים. בהמשך לסדרה המצליחה ״גיבורים״ נסלי תביא בהרצאה את סיפוריהן המדהימים של הנערה גלי מכפר עזה. של רון המכ״ית מזיקים. של עדי מפקדת פלוגת ברדלס. נסלי תספר על גבורתם של האחים קלמנזון, של הגשש הבדואי פאווז ועוד רבות ורבים שמגדירים מחדש את המילה גבורה."

בן שני

ההרצאה: "7.10 – אדם מול מצלמה"

בן שני, עיתונאי התוכנית עובדה, במאי ומגיש תוכניות טלוויזיה וסרטים דוקומנטריים מתעד מאז השבעה באוקטובר את הסיפור של הישראלים שחייהם השתנו באותו יום. הכתבות שצילם בחודשים האחרונים משודרות מדי שבוע בתוכנית עובדה ומביאות את המלחמה וגיבוריה לכל בית.בהרצאתו  מספר בן שני את הסיפור שלהם ושלנו, היציאה לצילומים כשעוד כלום לא ברור, המפגשים שהגיעו בימים הבאים עם אותם אנשים שחוו את התופת. האחות של קיבוץ בארי, הרבש״צית שהצילה את ניר עם, הילדה אביגיל ואחיה שהוריהם נרצחו, האחות מסורוקה שנחטפה לעזה וטפלה בשבויים, הם רק חלק מהגיבורים שאת סיפוריהם שידר, בכתבות והסרטים שבן מקרין קטעים מתוכם.

ניר דבורי

ההרצאה: "מדבר מהשטח"

ניר דבורי, הכתב הצבאי של ערוץ 12 בהרצאה מרתקת על הנושאים הבוערים ביותר בסדר היום של כולנו. דבורי מסקר כבר יותר מ20 שנה את הסוגיות הבוערות ביותר במציאות הביטחונית של מדינה ישראל ואזרחיה עם איומים בלתי פוסקים והישרדות מתמדת. החיים ככתב צבאי בישראל, משלבים בכל יום אתגרים הן מקצועיים והן אישיים, בתנאי לחץ, חוסר וודאות והסיכוי להקפצה מהרגע להרגע. מלחמת "חרבות ברזל" שפרצה בבוקר יום שבת ה- 7.10.23, הפתיעה מדינה שלמה והפכה את החיים של כולנו וגם את חייו של ניר, שמצא עצמו מתווך לצופים בבית את המתרחש בזמן אמת, בנקודת זמן בה אף אחד עדיין לא הבין את גודל האסון.

אסי עזר ומיכל עזר סטיין

ההרצאה: "על חרדה והתמודדות"

אסי עזר ומיכל עזר סטיין הם אחים, ושניהם מתמודדים עם חרדה, כמעט על בסיס יומי. בהרצאה הם חולקים מה היא חרדה עבורם, כיצד היא באה לידי ביטוי בחיים שלהם, מהם התסמינים לחרדה, איך הם מתמודדים איתה, איך חיים לצד בן זוג הסובל מחרדה, ובעיקר ינסו להראות שאין מה להתבייש בה.

עמרי אלמוג

ההרצאה: "לרוץ רחוק כדי לחיות"

עמרי אלמוג רץ אולטרה מרתונים כבר שני עשורים. בשבת ה 7/10 נחטפה חן אחותו היחידה ביחד עם שלושת ילדיה (בני 8-17.5) לעזה. באותה שבת ארורה נרצחו בעלה וביתה הבכורה. מאותו הרגע ועד חזרתה לאחר 51 ימים הוא חווה ביחד עם משפחתו את האתגר המטלטל והבלתי נתפס של דאגה וחוסר ידיעה לשלום יקיריו. את השיטות שפיתח להתמודדות עם אתגרי הריצה הארוכה, יישם גם בתחומים נוספים בחייו. עמרי, האמין תמיד, שהחיים מורכבים מהרבה "אולטרה מרתונים" מנטליים ורגשיים. אך דבר לא הכין אותו ל"מירוץ" המנטלי והרגשי המאתגר של חייו. בהרצאה סוחפת, עמרי מספר ומדגים כיצד היציאה מאזורי הנוחות שלנו הם "מנוע הצמיחה" הכי טוב שיש לנו! – איך יוצרים מוטיבציה אישית מתמשכת, – איך מתמודדים עם שגרה שוחקת – ואיך צולחים מצבי חוסר ודאות קיצוניים.

איתי אנגל

ההרצאה: "ישראל בין חמאס, איראן ואוקראינה"

כל מה שהכרנו משתנה. בהפתעה מוחלטת פרצו אלפי טרוריסטים של חמאס לשטח ישראל, נכנסו ליותר מ 20 יישובים, במשך שעות ארוכות טבחו בכ 1200 ישראלים וחטפו יותר מ 200 אחרים לעזה. לא הייתה הפתעה גדולה מזו, וכישלון מודיעיני כזה, מאז שקמה ישראל כמדינה. והפחד הגדול כעת הוא מפני הפתעות נוספות, מחיזבאללה בצפון, והציר השיעי שמבססת איראן נגד מדינת ישראל. איתי אנגל הוא עיתונאי ישראלי מוערך, זוכה פרס סוקולוב לעיתונאות, המשתתף דרך קבע בצוות תוכנית התחקירים "עובדה" המשודרת בשידורי קשת ומרצה באוניברסיטה הפתוחה ולגופים שונים במשק. בהרצאתו מספר איתי על מאחורי הקלעים של עבודתו ומביא לנו מהשטח תמונת מצב עדכנית לימים אלה אודות הכוחות החדשים שעולים בשכונה שלנו ואיך מתפרקת מפת המזה״ת שהכרנו.

כל ההרצאות בנושא חרבות ברזל

על חרדה והתמודדות

לרוץ רחוק כדי לחיות

ישראל בין חמאס, איראן ואוקראינה

המפלצות שמתחת למיטה : על חרדות, פחדים וחוסן נפשי

אחד למליון

גיבורות | גיבורים

מדבר מהשטח

הפרשיות שמסעירות את הציבור

להסתכל לפשע בעיניים

7.10 אדם מול מצלמה

טופס בקשה לרישום מרצה

אנא מלאו את הפרטים בטופס ונשמח לעמוד לשירותיכם!

נשמח להבין מי היו הקהלים מולם עמדת כבר?
נכסים דיגיטליים לקידום ההרצאה יש? במידה וכן, צרף לינקים לנכסים שברשותך:
זהו, סיימת. תודה על הפרטים. אנחנו נחזור אליך עם הצעה לפגישה מדויקת לצרכים שלך בהקדם האפשרי.
יצירת קשר

אנא מלאו את הפרטים בטופס או פנו אלינו טלפונית ונשמח לעמוד לשירותיכם!

דילוג לתוכן